Leeloo

wtorek, 1 stycznia 2013
data:post.title
Dziś  rozwiązanie zagadki. Na samym początku chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za wzięcie udziału w mojej zabawie i żeby nie przedłużać

                    oto Leeloo


Gratuluję Tayton , ona jako jedyna zgadła o kogo chodzi. Proszę Cię o kontakt. Może trochę zmyliłam Was wzmianką o przerwie w drutach i przygotowaniach domu do przybycia naszego piątego członka rodziny , ale parę dni zajęło mi pochowanie różnych rzeczy z blatów , szczególnie kuchennych, półek i z każdego miejsca gdzie taki sprytny zwierzak może się znaleźć. Ten kto ma kota na pewno wie do czego są zdolne :)


 Kociak bardzo szybko zadomowił się u nas i robi to co koty lubią najbardziej.

Przy okazji debiut mojej pierwszej drutowej pracy - kocyk , który znalazł swojego amatora.


Właściwie to mówię o nim koto-pies, wygląda jak kot, ale zachowuje się jak pies. Chodzi wszędzie za nami i w ogóle nie lubi być sam . Czy to w dzień , czy to w nocy. Nie chowa się ,jak to kot ma w zwyczaju tylko bez przerwy szuka z nami kontaktu, dlatego  wszystko teraz robię komisyjnie , szczególnie w kuchni.


Ale najbardziej cieszę się z tej przyjaźni.

Dziękuję jeszcze raz za wspólną zabawę i dziękuję za wspaniałe i bardzo ciepłe przyjęcie mnie do grona blogowiczek . Wciąż jeszcze oswajam blogera i wiele muszę się nauczyć , ale wiem , że mogę liczyć na życzliwą pomoc moich blogowych koleżanek . Nie jestem dobra w przemówieniach , także po raz kolejny mówię dziękuję i życzę wszystkim Wam dziewczyny wspaniałego , obfitującego w kolejne wyzwania robótkowe Nowego Roku.
Wiola.7 komentarzy

 1. Śliczny kociak :) Aż chcę się pogłaskać monitor :PP

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że to nie pies... :-)))
  Pięknego masz kota. A te oczy... cudo !
  Niech się dobrze chowa :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jupii!!!! No jakbym widziała ten cudny różowy nosek i niebieskie ślepia :-) No nie mogę, taki dziś miałam paskudny dzień a tu taka niespodzianka i cudna poprawa humoru :-)
  PS.Nie wiem jak do Ciebie napisać więc tutaj podaję swój adres: tayton@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny kociak!
  Zapraszam do zabawy u mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny koteczek.
  Mam nadzieję, że już czujecie się lepiej.
  pozdrawiam
  Magda

  OdpowiedzUsuń