Keep Cool Hat

środa, 26 października 2016
data:post.title
Właśnie przed chwilą udało nam się zrobić migiem zdjęcia czapek, które są częścią kolekcji Keep Your Hats On! (klik). Dziś przedstawię Wam jedną z nich Keep Cool Hat (klik). Docelowo właścicielką jest moja starsza córka, stąd rozmiar jest lekko mniejszy niż na moją głowę.


W związku z kiepskimi warunkami pogodowymi oraz tym, że jak Młoda wraca ze szkoły, to już nie ma światła zdjęcia będą na mnie. Także uprasza się o nie zwracanie uwagi na rozmiar, a skupienie się na pięknych warkoczach:)Czapka bardzo ciepła, dziergana z podwójnej włóczki typu worsted. Dzięki mojej tendencji do ściskania ściegu, czapa jest trochę sztywna, ale dzięki temu żaden wiatr nie będzie hulał pod nią.Uwielbiam warkocze, a tutaj jest ich kilka, a niektóre bardzo grubaśne. Całość dopełnia oczywiście  pompon.


Miałam lekkie obawy co do widoczności wzoru na czapce, gdyż zastosowałam tak bardzo pstrokatą włóczkę, ale jak widać efekt jest więcej niż zadowalający, a warkocze widać z daleka.
Dane Techniczne:
Włóczka: Malabrigo Rios
Potrzebujemy: 1 motek
Kolor: Arco Iris 
Druty: 4 i 4,5
Rozmiar: Medium 
Koszt włóczki: 45 zł

Jutro część druga, mam nadzieję, że się nie polenię:)))

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Wiola:)

15 komentarzy

 1. Pięknie ci wyszła. Oglądanie waszych zdjęć to zawsze dla mnie wielka przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt jest cudowny. wszystko mi sie podoba, kolor, sploty warkoczowe, zdjęcia i oczywiście jesienna Ty:-). Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czapka piękna, ale kolorami włóczki jestem oczarowana:) Pozdrawam i czekam na następne czapki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna czapka. Cudowna sesja wyszła, ślicznie wyglądasz, możesz czasami podkraść tą czapuchę, bo bardzo twarzowa :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Czapka świetnie wpasowała się w jesienny koloryt. Pięknie w niej wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiolu czapa piękna. Warkocze są widoczne mimo kolorowości włóczki. Zgodnie z poleceniem paczałam tylko na wzór i jej piękność, a nie na rozmiar. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne te kolory. Nie wiem czy to warkocze czy podwójna nitka, pewnie wszystko razem sprawiło że wzór jest mięsisty i bogaty. I bardzo lubię Twoje zdjęcia z taką głębią :) skupiają wzrok na Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie wyszła, można pozazdrościć starszej. Warkocze widać z daleka, a kolory czapy są fantastycznie optymistyczne. Brawo Ty! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiolu, wcale nie zwracam na Ciebie uwagi, nie napiszę więc, że ślicznie Ci w czapce córki;))) ale mogę i dodam, że czapka mi się podoba:)))
  Pozdrawiam serdecznie;))))

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdybyś nie napisała, że czapka jest dla córy, to nawet bym się nie zorientowała, że jest za mała. Kształt i kolory są jak stworzone dla Ciebie ;) Ślicznie wyglądasz i Ty i czapka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Żałuję, żałuję, tego że mam tak mało talentu w porównaniu do Ciebie!!!! Aż mnie zazdrość w palcach zżera! Ah! Jakie piękne! :-D

  OdpowiedzUsuń
 12. Super czapa!!! Nie dość że warkoczowa, to jeszcze w świetnym kolorze i do tego ciepła! :)

  OdpowiedzUsuń